Technologie:

pds

PDS - Precise Dosing System

System precyzyjnego dozowania chemii, opierający się na pompach dozujących, odmierzających dawkę chemii na podstawie objętości przepompowanej wody. Dzięki temu uzyskujemy niespotykaną do tej pory w myjniach precyzję dozowania niezależnie od ciśnienia w sieci wodociągowej i ilości równocześnie myjących stanowisk, co z kolei przekłada się na jakość mycia. Pompy te są napędzane przepływającą przez nie wodą, co wpływa na zmniejszenie zużycia energii elektrycznej.

cws

CWS - Clean Water System

System oczyszczania wody oparty o dwukolumnowy zmiękczacz oraz odwróconą osmozę, zaprojektowane specjalnie przez nasz zespół pod potrzeby naszego urządzenia. Sterowanie tym systemem jest zintegrowane z całą myjnią.

bkf

BKF Key

System płatności bezgotówkowej z użyciem programowalnego klucza. Ułatwia płacenie i fakturowanie dowolnej kwoty faktycznie poniesionej do utrzymania czystaści auta. Umożliwia obsługę floty firmowej (kontraktowanie kluczy dla poszczególnych pojazdów).

Profesjonalna chemia

image-1

Uzupełnieniem oferty jest pełna gama dedykowanych środków chemicznych, stworzonych specjalnie na potrzeby myjni BKF, w kooperacji z doświadczonym polskim producentem profesjonalnej chemii czyszczącej.

Środki myjące BKF to wyjątkowo wysoka skuteczność usuwania wszelkich zabrudzeń drogowych, bez negatywnych skutków zarówno dla lakieru i innych wrażliwych elementów pojazdów, jak również dla środowiska

Unikalna technologia mycia

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, udało nam się stworzyć unikalny na skalę Europy system bezdotykowego mycia samochodów. Współpraca naszych inżynierów, oraz technologów chemii zaowocowała opracowaniem pięciu programów mycia, które łączą w sobie odpowiednie proporcje takich czynników jak ciśnienie, temperatura, chemia oraz woda zdemineralizowana.
cw_pr1_medium

TURBO OPRYSK

Naniesienie środka chemicznego przy użyciu zmiękczonej wody, przygotowanie do mycia bezdotykowego (zmiękczenie silnych zanieczyszczeń).

cw_pr2_medium

MYCIE CIŚNIENIOWE

Ciśnienie 90 bar, woda filtrowana z zanieczyszczeń miechanicznych - zmiękczona, chemia - proszek o pH neutralnym dla lakieru, dozowany na bieżąco (technologia tenzydów), wysoka temperatura - wspomagająca rozpuszczanie tłustych nalotów.

cw_pr3_medium

SPŁUKIWANIE

Pozostałości zanieczyszczeń i chemii po myciu bezdotykowym spłukiwane są wodą z sieci o ciśnieniu 90 bar.

cw_pr4_medium

KONSERWACJA POLIMEREM

Woda filtrowana, zmiękczona - polimerem najnowszej generacji, pokrywającym czysty lakier cienką, twardą warstwą. Dzięki wysokiej temperaturze następuje jego "przyklejenie" do lakieru.

cw_pr5_medium

NABŁYSZCZANIE

Spłukanie karoserii wodą zmiękczoną i pozbawioną minerałów (zdemineralizowaną) wraz ze środkiem osuszająco - nabłyszczającym, który umożliwia osiągnięcie efektu bez plam i zacieków. Ten program jest wykończeniem poprzednich programów, pozwala wyeliminować konieczność wycierania czy suszenia pojazdu.